Popis izieb


Popis izieb

Bezplatné Wi-Fi Internet.  Raňajky sú v cene ubytovania.

 

cerveni_postele_400

 

Prízemie

Izba č. 1  s názvom Rock-n-roll: 5 postelí, sprcha a WC v bezprostrednej blízkosti na poschodí. Pohodlné samostatné postele z prírodného dreva a skrinky na odkladanie vecí.  Na poschodí sú 2 WC a 2 sprchy.


Izba č. 2
s názvom  Fusion: 4 postelí, sprcha a WC v bezprostrednej blízkosti na poschodí. Pohodlné samostatné postele z prírodného dreva a skrinky na odkladanie vecí. Na poschodí sú 2 WC a 2 sprchy.


1.poschodie

 

imag0016_400

 

 

room-66_400

 

        room-67_400

Ľavé krídlo


Izba č. 3 s názvom Blues : 6 postelí, sprcha a WC v bezprostrednej blízkosti na poschodí. Pohodlné samostatné postele z prírodného dreva a skrinky na odkladanie vecí.  Na poschodí sú 2 WC a 2 sprchy.


Izba č. 4
s názvom  Disco: 4 postele. Jedna moderná manželská  kategórie LUX  a dve samostatné z prírodného dreva a skrinky na odkladanie vecí. Spolu sú v ľavom krídle 2 WC a 2 sprchy.


Pravé krídlo


Izba č. 5 s názvom  Opera: Dvojmiestna izba . Ideálna pre zamilovanú dvojicu. Dve samostatné postele z prírodného dreva, sprcha a WC v izbe, LCD televízor, skrinka na odkladanie vecí.


Izba č. 6
s názvom Jazz: 4 postele.  Dve moderné manželské postele kategórie LUX. Útulná izba pre rodinu s dvomi deťmi alebo cestovateľskú partiu. Sprcha a WC v izbe, LCD televízor, skrinka na odkladanie vecí.


Izba č. 7
s názvom Bossa nova: 3 postele. Tri samostatné postele z prírodného dreva, WC a sprcha v izbe, LCD televízor, skrinka na odkladanie vecí. Útulná rodinná izba.


Izba č. 8 s názvom R’n’B: 4 postele. Jedna moderná manželská posteľ kategórie Lux a dve samostatné postele z prírodného dreva a odkladacie skrinky. Sprcha a WC v izbe, LCD televízor. Príjemná izba pre rodinu s dvomi deťmi alebo partiu cestovateľov.


*Podľa požiadavky je v niektorých izbách možné spojiť samostatné postele.  

*Parkovanie - 10 EUR/deň  - pri pobyte na min. 3 dni v privatnej izbe - zdarma    

*Podľa požiadavky je v niektorých izbách možné za doplatok pridať prístelok.   
*Domáce zvieratá za doplatok.
*Deti do 5 rokov sú ubytované bezplatne.