O hosteli


O hosteli

Keď Ťa prebudí vôňa čerstvej kávy a veselý smiech priateľov, vieš, že deň začína dobre. Vitajte v rodinnom hosteli "TAURUS B&B"!

 

   V samom srdci Bratislavy, medzi Hradom a historickým centrom (pešia zóna)  nájdete útulné miesto, kde môžete prenocovať a naraňajkovať sa, kde sme spojili len to najlepšie,čo majú hostely a "Bed & breakfast".

 

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a toaletu.

Každá izba pripojená na ventilačný systém a má klímu.

 

   V jedálni je veľký LCD televízor, vždy pripravený k Vašim službám, kuchyňa, kde môžete navariť najobľúbenejšie jedla. V hosteli nájdete veľa príjemných zákutí, kde si môžete v pokoji niečo prečítať alebo pracovať na internete. Cenné veci si môžete uložiť do sejfu na recepcií.

 

Art-hostel "TAURUS" sa nachádza rovno pod starobylým Hradom – srdcom dávnej Bratislavy. Ak idete pešo z Art hostela "TAURUS" smerom doprava po 1 minúte, prídete do centra starého mesta. Ak doľava po 1 minúte, prídete k jednej z hlavných pamiatok Bratislavy, ku Hradu, postavenému na hradnom vrchu.

 

 WI-FI, raňajky a požičovňa bicyklov sú v cene ubytovania.

Cenné veci si môžete uložiť do sejfu na recepcií.

Verejné parkovisko sa nachádza 5 minút pešo od hostela: IPP Park – Hrad, Námestie Alexandra Dubčeka, 811 01 Bratislava 

A ešte niečo. U nás sa nefajčí!                                                                                                Týmto udeľujem svoj vážny, jednoznačný a dobrovoľný súhlas so spracúvaním osobných údajov pre účely v zmysle Politiky spracúvania osobných údajov spoločnosti URA, s. r. o. zverejnenej tu

o_hostele-1_400

 

o_hostele-3_400

 

o_hostele-4_400

 

jedalen_1

 

imag0834_resize

 

o_hostele-ulica_400

 

o_hostele_nebo-2_400

 

1_1 (2)

 

1_1 (3)

 

1_1 (4)

 

1_1 (5)

 

1_1 (6)

 

1_1 (7)

 

1_1 (1)

 

1_1 (8)


  Cenné veci si môžete uložiť do sejfu na recepcií.

 

o_hostele_belaja_dver_400_01

A ešte niečo. U nás sa nefajčí!

 

no_smoking

Týmto udeľujem svoj vážny, jednoznačný a dobrovoľný súhlas so spracúvaním osobných údajov pre účely v zmysle Politiky spracúvania osobných údajov spoločnosti URA, s. r. o. zverejnenej tu